23 Temmuz 2019 Salı

Zomato nedir?Görevimiz, bir daha kimsenin asla
kötü bir yemek yemediğinden emin olmak.

Bunu şu şekilde yapıyoruz


İnsanlara etrafında yemek yiyebileceği harika yerleri bulmasında yardımcı oluyoruz.

Ekibimiz düzenli aralıklarla tüm restoranları ziyaret ederek bilgilerin taze kaldığından emin olur. Yemek aşıklarından oluşan geniş kullanıcı kitlesi yorum ve fotoğraflarını paylaşır, böylece sen tercihini yapmak için ihtiyacın olan tüm bilgiye sahip olursun.

Yemek ile ilgili harika tecrübeler inşa ediyoruz.

Dünya çapında 1 milyondan fazla (her geçen gün artıyor) restoran bilgisinden başlayarak, online sipariş ve masa rezervasyonu servislerimiz ile yemek tecrübelerinizi daha kolay ve keyifli bir hale getiriyoruz.

Restoranların parmak ısırtan tecrübeler yaratmasına yardımcı oluyoruz.

Bu iş için özel hazırlanmış yönetim araçlarımızla, restoranların hazırladıkları yemeğe daha fazla zaman ayırabilmesine destek olup, daha güzel yemek tecrübeleri oluşturabilmesine katkıda bulunuyoruz.

Ve bunu dünyanın dört bir yanında yapıyoruz

Vancouver'den Auckland'e, Zomato her gün 24 ülkedeki 10,000'den fazla şehirde, milyonlarca insan tarafından "nerede ne yemeli?" sorusuna cevap bulmak için kullanılıyor. Birkaç yıl içinde dünyanın neresinde olursanız olun, size yemek yiyebilecek harika bir yer keşfetmenizde yardımcı olabilmekdileğiyle.

Tek Takım

24 farklı ülkeden, 2000'den fazla Zoman gücündeyiz ve günden güne büyüyoruz. Son sayılara göre takımımız 32 farklı ülkenin vatandaşlarından oluşuyor ve iki katı sayıda dil konuşabiliyor. Kahve sevenler vs çay sevenler olarak 50:50 ayrılıyoruz. Çay sevenler daha iyi olanlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder