8 Kasım 2019 Cuma

ekşi sözlükte bir yazar trendyol'un indirim öncesi bindirim olayını yazmış

önce kaynak: https://eksisozluk.com/entry/97521387

indirim öncesi büyük bindirim örneğiyle karşınızdayım.

dün akşam birkaç kazak beğenip favorilere attım. fiyat takibi rahat olsun diye de ss almıştım.
kazaklardan biri üzerinden anlatıyorum:
şu ss dün akşam kaydettiğim, kazağın fiyatı: 49.6 tl
bu akşam favorilere tekrar bakarken karşılaştığım manzara tam olarak şu oldu. aynı kazağın fiyatı: 119.9 tl'ye yükselmiş.
şimdi bu uygulamayı kullanan herkes biliyor zaten indirim öncesi yapılan fiyat artışlarını. aynı hikayeyi anlatmak değil amacım. tam olarak şu: lütfen beğendiğiniz ürünü favorilere ekleyip takip edin. bugün 119.9 diye gördüğünüz ama normalde 49.6 tl'ye satılan kazağı size indirim yaptık diye örneğin 79 tl'ye kakalamasınlar diye bunu yapın.
favorilere eklemekle de kalmayın benim gibi manyak olup büyük indirimler öncesinde ss alın.
yazdıklarım tamamen yatırım tavsiyesidir.

edit: çaylak arkadaş "49 liraya kazak bulmuşsun daha neyin indirimini bekliyorsun. içtiğin 3 tane starbucks kahve 50 lira zaten" gibi bir mesaj atmış. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladımla başlayan bir cevap verecektim ama bu fikirdeki herkes görebilsin diye ağzımı bozmadan buraya yazmak istedim. ben burdan aldığım hiçbir şeyi iade edemiyorum çünkü kargo firmaları bana çok uzak. ve ben iade edemeyeceğim aynı zamanda üzerimde denemeden alacağım bir kazağa 40 tl'den fazlasını veremem kardeş. havaya atacak param yok benim. ayrıca trendyol'un gerçek indiriminden aldığım güzel bir filtre kahve makinem var kahvemi evimde içebiliyorum. haydi selametle...