1 Kasım 2019 Cuma

İnstagram Fenomenleri Ne Kadar Kazanıyor | 2019 Güncel Kazançları

kaynak:  http://www.paragezegeni.com/instagram-fenomenleri/


İnstagram Fenomenleri Ne Kadar Kazanıyor
Çağrı Taner veya Reynmen ne kadar kazanıyor? İnstagram fenomenleri ne kadar kazanıyor?
Türkiye’de ve dünyada önemli yerleri olan İnstagram fenomenleri ne kadar kazanıyor? Bunu bu yazıda öğreneceğiz.İnstagram fenomeni olmak sanıldığı kadar zor değildir.Bununla birlikte çok yüksek paralar kazanabilirsiniz.İnstagram fenomenleri ne kadar kazanıyor yazısından sonra hemen siz de fenomen olma girişimlerine başlayın.Eğer bizden taktik isterseniz >> Fenomen Nasıl Olunur? << yazımızı okuyabilirsiniz.

İnstagram fenomenleri nasıl para kazanıyor?

İnstagram fenomenlerinin para kazanması için genellikle 3 yol vardır.
  1. Başka sayfaların reklamını alarak kazanabilirler
  2. Kendi ürünlerini satarak kazanabilirler
  3. Satış ortaklığı ile para kazanabilirler
Bu 3 yol kesin yoldur ama başka yollarda elbet vardır.

İnstagram fenomenleri çok kazanıyor mu?

Evet.Hem de sandığınızdan daha çok.Birazdan detayları görünce şaşıracaksınız.100.000(yüz bin) üstü takipçiye sahip bir sayfa ortalama ayda 1000 TL kazanıyor.

İnstagram fenomeni olmak.İnstagram fenomeni nasıl olunur?

İnstagram fenomeni olmak için arattığınız instagram fenomeni nasıl olunur? başlığında size ufak tüyolarla büyük bir fenomen nasıl olabilirsiniz anlatacağım.Öncelikle instagram fenomeni olmak için iyi bir yönetici olmalısınız.Çünkü büyük kitlelere hitap edeceğiniz için kitlenizi yönetmeyi ve bu kitleyi nasıl oluşturacağınızı iyi bilmelisiniz.Size bunları 3 adımda anlatmak istiyorum;
  1. Adım – İnstagram fenomeni olmak için biraz yatırım yapmalısınız.İlk başlarda insanlara kendinizi tanıtmak için ufak çekilişler yapmalı ve reklamlar vermelisiniz.Bu instagram fenomenliği adına ilk adımınız olacaktır.
  2. Adım – Düzenli olarak takipçilerinizin istediği ve sevdiği şeyleri yapmak zorundasınız.Artık profilinize takipçi gelmeye başlayınca sizi eleştiren sayısı oldukça artacaktır.Bazı eleştirileri dikkate alıp ona göre adımlar atmak ileride yeni gelecek takipçileri hızlandırmak adına iyi bir taktik olabilir.
  3. Adım – İnstagram fenomenleri ile arkadaş olmak size çok büyük bir hız ve ivme kazandıracaktır.Diğer instagram fenomenleriyle işbirliği yaparak fenomen olma yolundaki en önemli adımınızı atmalısınız.Tabi ki ilk başta işbirliği yapmak zordur.Bu yüzden instagramda takipçi kasmalısınız.Takipçi kasmak için bu adımları uygulamalısınız.

Reynmen ne kadar kazanıyor?

Reynmen ne kadar kazanıyor sorusu son zamanlarda çıkardığı şarkılar sayesinde oldukça tavan yapan bir adama oldu.Bu yüzden reynmen ne kadar kazanıyor cevabını aşağıdaki yerde bulabilirsiniz.
Dikkkat sadece instagram üzerinden kazancıdır.
İnstagram’dan genel olarak aylık 1 veya 2 reklam alan reynmen bu reklamlardan ortalama 25.000 – 120.000 TL arası almaktadır.Yani aylık 2 kere reklam alırsa en düşük 50.000 TL en yüksek 240.000 TL kazanmaktadır.

En Çok Kazanan Fenomen Kim?

Bu sorunun tek bir cevabı var.
Bu durumda bu sorunun başında tabi ki Çağrı Taner yer alıyor 🙂
Bu reklam fiyatları bir videodan alıntıdır.Çağrı Taner kendisi bu fiyatları gönderiyor.Ortalama her sayfaya günde 1 reklam aldığına göre aylık en düşük 50.000TL kazanıyor.Bu rakam şaka değil isterseniz siz de Çağrı Taner’le reklam amaçlı iletişim kurup fiyatları görebilirsiniz.