1 Ocak 2020 Çarşamba

MERCEDES'İN YENİ S SERİSİNİN FOTOĞRAFI SIZDIRILDI

https://www.webtekno.com/mercedes-s-serisi-boyle-gorunecek-h82899.html
Mercedes S
Mercedes'in lüks sedanı olarak karşımıza çıkan "S" serisi, yakın bir gelecekte güncellenecek. Aracın yeni tasarımı, kısa bir süre önce casus kameralara yakalanmıştı ve şimdi, yeni S serisi ile ilgili bir tasarım çalışması ortaya çıktı.
Otomobil sektörünün en önemli isimlerinden Mercedes, elektrik motorlu araçlara önem veren otomobil üreticilerinden bir tanesi. Şirket, yakın bir gelecekte tüketicilerin karşısına elektrik motorlu araçlarla çıkmaya hazırlanırken şimdi, Mercedes'in lüks sedanı "S" serisine ait görüntüler ortaya çıktı.
Mercedes'in yaklaşmakta olan S serisi, bir süre önce casus kameralara yakalanmıştı. O dönem ortaya çıkan görüntüler, Mercedes S serisinin nasıl görüneceğini tam anlamıyla göstermiyordu ancak şimdi, aracın casus kameralara yakalanan görüntülerinden esinlenilerek gerçekte nasıl görünebileceğine dair bir tasarım çalışması yapıldı. Dilerseniz, elektrik motorlu olması beklenen yeni S serisinin görüntülerine bakalım.

Karşınızda yeni Mercedes S serisi

Tasarım çalışmasına yakından baktığımız zaman, aracın fazlasıyla şık LED farlara sahip olacağını söyleyebiliyoruz. Ayrıca aracın ızgara bölümüne de yeniden bir bakış atılmış ve bu tasarım çalışmasının Mercedes'e ait olduğunu düşündürüyor. 2013 yılından beri otomobil tutkunlarının gözdelerinden bir tanesi olan araç, yeni serisiyle de adından sıklıkla söz ettirecek gibi görünüyor.