7 Ocak 2020 Salı

netflix'i ücretsiz izlemek isteyenler okumalı

kaynak: https://www.mobil13.com/ucretsiz-netflix-nasil-izlenir-27463.html
Bir kuruş ödemeden istediğiniz kadar film ve TV şovu izlemek ister misiniz? Netflix’i ücretsiz izlemenin tüm yolları
Hemen hemen her medya şirketi kendi platformunu başlattığı için pazarda giderek daha fazla akış hizmeti olabilir, ancak artan rekabete rağmen Netflix çoğu insan için varsayılan TV ve film abonelik hizmeti olmaya devam ediyor.
Bu da iyi bir nedenden ötürü – sadece Hollywood’dan ve dünyadan büyük bir film ve TV şovu kataloğuna sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda son birkaç yıldır kendi özel dizilerinin ve filmlerinin başka bir yerde izleyemediğiniz Netflix için.
Birçok insanın Netflix’i izlemek istemesi ve daha fazlası ücretsiz olarak izlemek istemesi sürpriz değil
Kesinlikle söylemek gerekirse, Netflix üç fiyat noktasında mevcut: İstediğiniz herhangi bir cihazda sınırsız film akışı yapabilen temel paket için ayda £5,99  / $ 8,99 ‘dan başlıyor, ancak aynı anda yalnızca bir kişi izleyebilir ve HD içerik; Ultra HD oynatma ve dört adede kadar cihaza akış yapabilme özelliği için £11,99  / $15,99  değerinde birinci sınıf Premium paket var; £ 8.99 / $ 12.99 paketi, iki cihaza kadar HD akışı ile mutlu bir orta yol sunuyor.
Ancak ücretsiz bir seçenek de var: Netflix’e abone olan tüm müşteriler ilk aylarını ücretsiz alırlar ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz , böylece asla bir kuruş ödemenize gerek kalmaz.
Sağlamanız gereken tek şey e-posta adresiniz, bir şifre ve ödeme bilgilerinizdir. Ve ücretsiz ayınız dolduğunda, eşinizin başka bir ücretsiz aya kaydolmasını durduracak hiçbir şey yoktur – sadece bir başka ücretsiz ay için tekrar kaydolun. Yaramaz, ama tamamen yasal ve her seferinde yeni hesap bilgilerini kaydettiğiniz sürece, sahip olduğunuz her banka / kredi kartı için devam edebilirsiniz.
İnsanların Netflix’i ücretsiz olarak almasının başka bir yolu var ve bu da hesap girişlerini aynı haneye ait olmayan arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşarak. Paketinizin aynı anda izlemesine izin veren birçok insanın sınırları içinde kaldığınız sürece, şu anda bu çalışmayı durduracak hiçbir şey yoktur.
Ancak Netflix, ürün müdürü Greg Peters’in üyelik tabanının yarısını yabancılaştırmadan bu sorunu çözme sözü vermesiyle birlikte bu uygulamayı çözmeyi planlıyor.