1 Şubat 2020 Cumartesi

NETFLİX'TE ŞUBAT AYINDA YAYINA GİRECEK YENİ FİLM VE DİZİLER BELLİ OLDU LİSTE MÜTHİŞ

Netflix Türkiye’nin şubat ayı programında Joe Hill ve Gabriel Rodriquez’in çizgiromanından uyarlanan Locke & Key’den Alfonso Cuarón’un Oscar ödüllü filmi Roma’nın yapım sürecini aktardığı Road to Roma’ya kadar dikkat çekici birçok yapım bulunuyor.
It filmlerinin yönetmeni Andy Muschietti’nin yapımcıları arasında yer aldığı, usta yazar Stephen King’in oğlu olan Joe Hill ve Gabriel Rodriquez’in çok beğenilen çizgiromanından uyarlanan gizem türündeki Locke & Key7 Şubat’ta Netflix’te yayınlanacak.
Meksika’daki uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Diego Luna ve Scoot McNairy’li Narcos: Mexico13 Şubat’ta izleyici ile buluşacak. Başrolünde GLOW dizisindeki performansıyla Altın Küre’ye aday olan Alison Brie’nin yer aldığı, dünya prömiyerini 2020 Sundance Film Festivali’nde yapan Horse Girl, 7 Şubat’ta Netlix’te izleyici karşısına çıkacak. Alfonso Cuarón’un Oscar ödüllü filmi Roma’nın yapım sürecini aktardığı Road to Roma ise 11 Şubat‘ta Netflix’te!
Netflix orijinal yapımlarının yanı sıra The Blacklist, Las chicas del cable, Van Helsing, Who Killed Malcom X?, Formula 1: Drive to Survive gibi birbirinden farklı konulara sahip yapımlar da şubat ayında Netflix Türkiye’de yerini alacak.

Netflix Türkiye Şubat Ayı Programı


Locke & Key

1. Sezon
7 Şubat
Babaları öldürülen üç kardeş, gerçekliği değiştiren anahtarlarla dolu bir eve taşınır. Joe Hill ve Gabriel Rodríguez’in çizgi romanından uyarlandı.

Narcos: Mexico

2. Sezon
13 Şubat
DEA’e karşı yaptığı eylemlerin sonuçlarına ve ABD’ye göğüs germek zorunda olan Félix, örgüt içindeki sorunlarla da karşı karşıyadır.

Las chicas del cable: 1. Kısım

Final Sezonu
14 Şubat
Lidia, İspanya’ya geri döner ve yakın arkadaşlarının yardımıyla kızını bulmaya çalışır. Arkadaş grubunun tamamı ise iç savaşın sonuçlarıyla uğraşır.

Better Call Saul

5 Sezon
24 Şubat
Jimmy McGill’in Saul Goodman personasını hepten benimsiyor ve düzenbaz avukata dönüşüyor.

Love is Blind

1. Sezon
13 Şubat
Duygusal bağ, fiziksel çekime üstün gelebilir mi? Bir grup bekâr, birbirlerinin yüzünü hiç görmeden bir eş bulup âşık olmaya çalışıyor.

Van Helsing

4.Sezon
8 Şubat
Vanessa Van Helsing komadan uyandığında, vampirlerin dünyayı ele geçirdiğini ve insanlığın kaderinin onun elinde olduğunu öğrenir.

Netflix Orijinal Filmleri

Horse Girl

7 Şubat
Atlara ve doğaüstü suçlara meraklı, sıra dışı ve sevimli bir kız, giderek daha bilinçli hâle gelen rüyalarının günlük hayatına sızdığını fark eder.

To All the Boys: P.S. I Still Love You

12 Şubat
Lara Jean ve Peter rol yapmayı bırakıp ilişkilerini henüz resmiyete dökmüşken Lara Jean’in yazdığı aşk mektuplarının alıcılarından biri ortaya çıkar.

The Last Thing He Wanted

21 Şubat
Joan Didion’ın bir romanına dayanan bu politik gerilimde, bir gazeteci Orta Amerika’da bir silah anlaşması yapmak için işinden ayrılır. Başrolde Anne Hathaway oynuyor.

All the Bright Places

28 Şubat
Aynı adlı romandan uyarlanan filmde, duygusal izlerle boğuşan iki genç birbirlerinin hayatını değiştirir. Elle Fanning ve Justice Smith başrollerde.

Netflix Orijinal Belgeselleri

Road to Roma

11 Şubat
Bu belgesel, Alfonso Cuarón’un Oscar ödüllü filmi Roma’nın yapım sürecini aktarıyor. Belgeselde Cuarón ile yapılan derinlemesine bir röportaj da var.

Who killed Malcolm X?

7 Şubat
Bir aktivist, Afro-Amerikalı lider Malcolm X’in suikastından onlarca yıl sonra adalet adına gerçekleri bulmak için karmaşık bir görev üstlenir.

Formula 1: Drive to Survive

2. Sezon
28 Şubat
Formula 1’in kıyasıya rekabetle dolu 2. sezonunda da pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.

The Chef Show

3. Sezon
19 Şubat
Yemek yapmak bir yolculuktur. Bir öğün hazırlamak ise karın doyurmaktan çok daha fazlasını amaçlar. Eleştirmenlerin beğenisini toplayan Şef’te birlikte çalışan aktör/yönetmen Jon Favreau ve ödüllü şef Roy Choi, yeni bir macera için bu kez The Chef Show’da bir araya geliyor.

Lisanslı İçerikler

 1 Şubat
No Country for Old Men
The Curious Case of Benjamin Button
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 ve Part 2
Like Crazy
Ghost Rider
The Hangover Part 3
Body of Lies
The Blacklist 6. sezon
12 Şubat
Family Guy
15 Şubat
As Good as It Gets
28 Şubat
Celal ile Ceren
29 Şubat
Mission: Impossible – Fallout