30 Nisan 2020 Perşembe

La Casa De Papel 5. sezon olacak mı? La Casa De Papel 5. sezon için yeni gelişme var mı?

La Casa De Papel 4. sezonun yayınlanmasının ardından dizinin sevenleri 5. sezon araştırmalarına başladı. Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan La Casa De Papel'in 4. sezonu 3 Nisan tarihinde tüm dünyada Netflix üzerinden yayınlandı ve büyük ilgi gördü. Peki La Casa De Papel 5. sezon ne zaman çıkacak?

İspanyol dizisi La Casa De Papel, Netflix platformunda yayınlandığı günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Geniş bir prodüksiyona ve oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin 8 bölümlük 4. Sezonu 3 Nisan tarihinde yayınlandı. Başrollerinde Ursula Corbero (Tokio), Alvaro Morte ve Pedro Alonso gibi isimlerin yer aldığı La Casa De Papel'in 4. sezonunu izleyenler şimdiden 5. sezon araştırmalarına başladı.
LA CASA DE PAPEL 5.SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?
La Casa De Papel'in 5. Sezonu ile ilgili Netflix'ten henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak dizinin yaratıcısı Alex Pina'nın yaptığı açıklamaya göre ise sezonun iyi gitmesi durumunda sonraki sezonun çekimlerine başlanacak.
Yeni sezon çekimlerine başlama kararı alınsa dahi dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle yeni sezonun 2021 sonu 2022 yılının ilk aylarında izleyiciyle buluşamayacağı tahmin ediliyor. 
LA CASA DE PAPEL' E DAHİL OLAN YENİ OYUNCULAR
Ekranlara 4. bölümle bomba gibi dönen La Casa De Papel yeni sezonunda Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernanda Cayo(Tamayo) gibi yeni oyuncular kadroya katılıyor.
LA CASA DE PAPEL KONUSU NEDİR?
Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.