19 Nisan 2020 Pazar

Şeyma Subaşı Türk aile yapısına örf ve adetlerine ters ama dedi ve yine cesur fotolar paylaştı

haberler.com alıntısı

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından gece geç saatlerde cesur kareler paylaştı. Sıkıntıdan bu paylaşımı yaptığını söyleyen Subaşı, paylaşımının altına "Türk ( örf, adet, gelenek) ters ama işte…" ifadelerini kullandı.

19 Nisan 2020 Pazar
1

Koronavirüs salgınından dolayı kendisini ev karantinasına alan ve bu süreci sevgilisi Guido Senia ile geçiren Şeyma Subaşı, yaptığı sosyal medya paylaşımları ile bu dönemi elinden geldiği kadar verimli ve keyifli geçirmeye çalışıyor.
2

Evde vakit geçirdiği anları paylaşan Şeyma Subaşı, aynı zamanda bol bol spor videosu da paylaşmıştı. Subaşı, dün akşam yaptığı paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.
3

Kendisine yapılan eleştirilere de gönderme yaptığı paylaşımda, senelerdir böyle olduğunu ve bu tarz pozlarına çok da fazla tepki gösterilmemesi gerektiğini söyleyen Subaşı şunları yazdı:
4

"Yok canım ne sıkılması… İlginizi çekmeye çalışıyorum işte… Instagram kızlarının olayı budur… Bu tarz pozlar her zaman ilgi çeker, takipçi artar ve konuşulursun, siz daha yeni mi keşfettiniz yoksa? ( takılmayın çok yani, senelerdir böyleyim, yapacak bir şey yok )
5

"Bu arada şaka yapıyorum, güzel yorumlarınız için çok teşekkürler ama gerçekten çok takılmayın bu tarz pozlarıma, arada olur öyle… %40 yabancı olan takipçilerine atıyor diye düşünün, anlıyorum Türk ( örf, adet, gelenek) ters ama işte…"
6

7

8

9

10