23 Ocak 2021 Cumartesi

Yağmur ve Kar yağışının barajlarımız ve su ihtiyacı için ne kadar önemli olduğunu gösteren veri Gün Gün İstanbul barajları doluluk oranları


........ TARİH..........................DOLULUK ORANI

9 OCAK 2021.......................19,16

10 OCAK 2021.....................19,56

11 OCAK 2021.....................21,13

12 OCAK 2021.....................22,10

13 OCAK 2021.....................24,66

14 OCAK 2021.....................26,92

15 OCAK 2021.....................28,03

16 OCAK 2021.....................28,66

17 OCAK 2021.....................29,48

18 OCAK 2021.....................30,10

19 OCAK 2021.....................30,52

20 OCAK 2021.....................30,77

21 OCAK 2021.....................31,04

22 OCAK 2021.....................31,39

23 OCAK 2021.....................31,89

24 OCAK 2021.....................32,38

25 OCAK 2021.....................32,78

26 OCAK 2021.....................33.37

27 OCAK 2021.....................34.22

28 OCAK 2021.....................36.96

29 OCAK 2021.....................38.29

30 OCAK 2021.....................38.86

31 OCAK 2021.....................40,39

1 ŞUBAT  2021.....................41,30

2  ŞUBAT  2021....................42,63

3  ŞUBAT  2021....................43,45

4  ŞUBAT  2021....................43,84

5  ŞUBAT  2021....................44,15

6  ŞUBAT  2021....................44,34

7  ŞUBAT  2021....................44,55

8  ŞUBAT  2021....................44,70

9  ŞUBAT  2021....................44,78

10  ŞUBAT  2021..................44,99

11  ŞUBAT  2021..................45,09

12  ŞUBAT  2021..................45,48

13  ŞUBAT  2021..................46,11

14  ŞUBAT  2021..................46,44

15  ŞUBAT  2021..................47,20

16  ŞUBAT  2021..................47,82

17  ŞUBAT  2021..................48,28

18  ŞUBAT  2021..................48,67

19  ŞUBAT  2021..................49,16

20  ŞUBAT  2021..................50,03

21  ŞUBAT  2021..................50,56

22  ŞUBAT  2021..................51,33

23  ŞUBAT  2021..................52,29

24  ŞUBAT  2021..................53,11

25  ŞUBAT  2021..................54,07

26  ŞUBAT  2021..................55,10

27  ŞUBAT  2021..................55,58

28  ŞUBAT  2021..................56,20

 1   MART   2021..................56,71

 2   MART   2021..................57,23

 3   MART   2021..................57,63







https://www.iski.istanbul/web/tr-TR/baraj-doluluk-oranlari





Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme